Diverse Övrigt
1287696

LYKTA, plåt, 1800-tal.

Lykta, plåt, 1800-tal.
Lykta, plåt, 1800-tal.
Lykta, plåt, 1800-tal.
Lykta, plåt, 1800-tal.
Lykta, plåt, 1800-tal.

Glasade sidor. Med oljelampa. Höjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK