Diverse Övrigt
1287697

MORTLAR, 3 st, kolmårdsmarmor, med stötar, 1800-/1900-tal.

Mortlar, 3 st, kolmårdsmarmor, med stötar, 1800-/1900-tal.

Höjd 6, 11 och 12 cm.

Åldersrelaterat slitage. En stöt lagad.

Utropspris
2 500 SEK