Design Möbler
1287918
Yngve Ekström
(Sverige, 1913-1988)
Yngve ekström, stol, "arka", stolab, 2012.

Yngve Ekström, stol, "Arka", Stolab, 2012.

Svartlackerad. Stämplas Stolab 2012. Sitthöjd 38, höjd 68 cm.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H117
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 7 timmar
2 600
257
312
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (8 bud)
20 jan 23:20
2 600 SEK
19 jan 20:42
2 400 SEK
18 jan 19:41
2 200 SEK
16 jan 22:29
2 000 SEK
15 jan 10:54
1 800 SEK