Konst Grafik
1288022
Richard Mortensen
(Danmark, 1910-1993)
Richard mortensen, färgserigrafi, 1991, signerad och numrerad hc.

Richard Mortensen, färgserigrafi, 1991, signerad och numrerad HC.

Ur: "Une semaine avec André Breton". Utgiven av Galerie Bel'Art. Bildstorlek 63 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK