Konst Grafik
1288272

Philip von Schantz

(Sverige, 1928-1998)
Philip von schantz, färglitografi, 1982, signerad 5/150.

Philip von Schantz, färglitografi, 1982, signerad 5/150.

"Gul lök". P. 36,5 x 44,5 cm.

Ej examinerad ur ram, saknar glas.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK