1288492

Vinkylare, mässing 1800-tal.

Vinkylare, mässing 1800-tal.
Vinkylare, mässing 1800-tal.
Vinkylare, mässing 1800-tal.
Vinkylare, mässing 1800-tal.
Vinkylare, mässing 1800-tal.

Längd 46 cm. Höjd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

Slutpris
240
2 424
292
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (6 bud)
24 feb 17:09
240 EUR
24 feb 17:09
220 EUR
24 feb 17:09
200 EUR
23 feb 16:44
180 EUR
22 feb 23:21
50 EUR