1288505

Ljusstake, mässing, Spanien 1600-talets slut.

Ljusstake, mässing, spanien 1600-talets slut.

Märkt Maria de Aquirre. Höjd 22 cm. Fotplattans mått 14x14 cm. Ljushållarens diameter 4 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V9

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 1 timme
220
2 222
267
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 240 EUR. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
28 feb 7:03
220 EUR
27 feb 15:02
190 EUR
26 feb 17:32
180 EUR
26 feb 12:24
100 EUR