Konst Modern svensk konst
1288520
Einar Jolin
(Sverige, 1890-1976)
Einar jolin, olja på duk, signerad och daterad 1972.

Einar Jolin, olja på duk, signerad och daterad 1972.

"Stockholm från Bastugatan Söder". 50 x 61 cm.

Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Slutpris
68 000
6 743
8 205
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
16 jan 16:30
68 000 SEK
16 jan 16:30
66 000 SEK
16 jan 16:28
64 000 SEK
16 jan 16:27
62 000 SEK
16 jan 16:25
60 000 SEK