Timo Jakola, pastell, signerad och daterad 2020.
"Lokakuu Liisankadulla" (Elisabetsgatan i oktober)". 57,5 x 40 cm.
Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10