Mogens Koch

(Danmark, 1898-1992)
Mogens Koch
(Danmark, 1898-1992)

Mogens Koch, ramar, 14 st, Rud. Rasmussens snedkerier, Danmark.

Oregon pine. Yttermått; 2 st 30 x 40 (falsmått 27,5 x 37,5), 4 st 40 x 60 (falsmått 36 x 56), 8 st 60 x 80 cm (falsmått 53,5 x 73,5 cm).
Medföljer grafik av Corneille, Max Walter Svanberg, Olle Hanspers m fl.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
8 000 SEK