Johan Scott, olja/akryl på papper/duk, triptyk, signerad och daterad 1990 a tergo.
Utan titel. Vardera 122 x 62 cm.
Proveniens
Galleri Riddersberg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
30 000 SEK