Konst Grafik
1288653

Lennart Jirlow

(Sverige, 1936-2020)
Lennart jirlow,  färglitografi signerad och numrerad  224/310.

Lennart Jirlow, färglitografi signerad och numrerad 224/310.

I ateljén, bildyta 44 x 43 cm

Ej examinerad ur ram. Blekt.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK