Benställning av teak. Skivor fanerade med teak. Längd 140 cm, bredd 85 cm, höjd 75 cm. 2 st utdragbara skivor a 50 cm.
Smärre slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10