Joan Miró, färglitografi, signerad och numrerad 82/200.
Ur: "Cahier d'ombres", 1971. Tryckt av Arte Adrien Maeght, Paris, utgiven av Maeght, Paris. Bildstorlek 30 x 23,5 cm, bladstorlek 30 x 47 cm.
(dubbelsidigt ark med text).
Ej examinerad ur ram. Gulnad. Missfärgad efter passepartout.