Väska i svart läder med detaljer i canvas samt silverfärgad metall. Ett handtag. Ett fack på baksidan. Invändigt tre fack, en försedd med dragkedja. Märkt "Yves Saint Laurent", "made in italy" samt numrerad. Dustbag.
Ca 32 cm x 24 cm x 15 cm.
Smärre slitage.