Ole Wanscher, soffa, "Senator", france & Son, Danmark, 1900-talets mitt.
Stomme av teak. Textilklädda plymåer. Skyltmärkt. Sitthöjd 40, längd 180, djup 70 cm.
Smärre slitage. Skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10