1288894
Matta rölakan 1940-tal Art Deco ca 404 x 279 cm
Matta rölakan 1940-tal art deco ca 404 x 279 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skadade fransar. Fläckar. Smutsig. Hål. Påsydd senare frans

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK