Mahogny, rikt skuren genombruten dekor, delvis filtklädd skiva, uppsats med lådor, sarg med två lådor, svängda ben, 110x64x109 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg. Märken. En låda med skada. Något slitage av skuren dekor Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10