Diverse Nysilver
1289246
Karotter med lock 5 st samt såsskål 1900-talets första hälft.

Nysilver, bla E Råström, längd ca 25 cm, diameter ca 19-21 cm

Bruksslitage. Repor. Anlupen.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
3 000 SEK