1289251

Gardinbeslag 6+3 samt spjällband empire/senempire

Gardinbeslag 6+3 samt spjällband empire/senempire.

Mässing samt brodyr, bandets längd ca 117 cm, gardinbeslagens längd ca 16-20 cm

Bruksslitage. Sprickor. Lagning. Skador.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
2 500 SEK