Konst Grafik
1289932

Max Ernst

(Tyskland/Frankrike, 1891-1976)
Max ernst, litografi, numrerad  70/100 samt signerad,

Max Ernst, litografi, numrerad 70/100 samt signerad,

"Il Pleut 23,5x19 cm.

Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
8 000 SEK