Ben Eine, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2011.
"N". 25 x 20 cm. Monterad i plexiglaslåda.
Lös i monteringen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK