Ekfanerade. 60x42 cm, höjd 48 cm 54,5x 39,5 cm, höjd 46 cm 49x37 cm, höjd 44 cm.
Smärre slitage, smärre repor. Fläck på det minsta bordets ben.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10