Burberry, väska, "Baby Title", 2019.
Svart skinn med detaljer i guldfärgad metall. Löstagbar, justerbar axelrem. Tygfodrad. Två innerfack med dragkedja. Märkt "BURBERRY MADE IN ITALY" och numrerad. 26 x 21 x 13 cm.
Originalkvitt och dustbag medföljer.
Obetydligt slitage.