1292905

Urna Indien omkring 1900 metall

Urna indien omkring 1900 metall.

Dekor i relief av stiliserade blommor och gudomar, höjd ca 30, diameter ca 30 cm

Height ca 30 cm Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK