Christian Dior, handväska, "Saddle bag".
Ljust skinn med vita läderdetaljer. Guldfärgade monogrambokstäver, ett fack utvändigt. Fodrad med mönstrat tyg. Ett fack med dragkedja. Etikettmärkt "Christian Dior PARIS", numrerad. Ca 25 x 19 x 3,5 cm. Med dustbag
Mycket lätt ytslitage.