Väska i monogram-märkt canvas ed detaljer i läder samt mörk metall. Invändigt fodrad samt med en innerficka. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN SPAIN" samt numrerad. Dustbag.
Ca 20 cm x 11 cm
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.