Christian Dior

(Frankrike, Grundat 1945)
Christian Dior
(Frankrike, Grundat 1945)

Christian Dior, väska

Väska i monogram-märkt canvas ed detaljer i läder samt mörk metall. Invändigt fodrad samt med en innerficka. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN SPAIN" samt numrerad. Dustbag.
Ca 20 cm x 11 cm

Smärre slitage.

Utropspris
250 EUR