1294071

Kastruller, koppar, 6 st, tidigt 1900-tal

Kastruller, koppar, 6 st, tidigt 1900-tal.

Franska enligt uppgift. Diameter ca 12 - 22 cm

Slitage. Anlupen. Repor.

Utropspris
2 500 SEK