Diverse Nysilver
1294818

Bordsuppsats, nysilver och glas, 1901.

Dekor av dansane kvinnor och örnar. Gåvogravyr. Två skålar och vas av slipat glas. Höjd 70 cm.

Slitage. Nagg. Vasen med spricka.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK