Céline, väska "Micro belt bag"
Handväska i svart läder med beslag i mässing. Utvändigt en ficka med dragkedja. Invändigt en ficka. Avtagbar axelrem medföljer. Märkt " CELINÉ PARIS" samt "MADE IN ITALY". Numrerad. 30 x 23 cm. Dustbag.
Närmast obetydligt ytslitage. Smärre fläcklinvädigt.