Ina Colliander, träsnitt, signerad, daterad -58 och numrerad T.p.l'a 10/10.
"Kolme sisarta" (Tre systrar). Passepartout 49 x 45 cm.
Vågigt papper eller duk. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR