1295171

Samovar, 1800-talets mitt/andra hälft koppar och mässing

Samovar, 1800-talets mitt/andra hälft koppar och mässing.

Urnformad, höjd ca 49 cm

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK