Mulberry, väska "Lily"
Oxblodsfärgat skinn med spänne och hänglås i metall. Axelrem i form av kedja tvinnad med skinnband. Innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 20 x 17 cm.
Dustbag medföljer.
Slitage. Märken.