Ole Lynggaard

(1963)
Ole Lynggaard
(1963)

Lynggaard collier 18k guld och jaspis, tiger-öga, odlade pärlor, quartz, 3 briljanter, ca 44 cm

Repor. Nagg.

Formgivare

Utropspris
14 000 SEK