Vävt intrecciato skinn i kopparfärgad metallic. Hobomodell. Fodrad med mocka. Ett med innerfack med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". 38 x 22 cm.
Smärre slitage. Skinnskador vid dragkedja.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.