1296060

Louis Vuitton

(Frankrike, Född 1854)
Louis vuitton, väska, "taiga saratov gm".

Louis Vuitton, väska, "Taiga Saratov GM".

Portfölj/cross body bag i svart taiga och mörkgrön nylon. Justerbar axelrem, på baksidan ytterfack med dragkedja. Tygfodrad med ett innerfack med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 35 x 26 x 5 cm.

Ställvis slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
5 000 SEK