Målad soffa med skuren dekor. Bladhölstrade kannelerade ben. Front med bladslinga och fleuroner. Lösa plymåer med textilklädsel. Sitthöjd 46, längd 187 cm.
Skador. Lagningar. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.