Design Övrigt
1296244

Eric Löfman

(Sverige, 1925-1994)
Eric löfman (mgab), ljusstakar ett par silver uppsala 1967.

Eric Löfman (MGAB), ljusstakar ett par silver Uppsala 1967

Höjd 13 cm

Bruksslitage. Fyllda fötter. Repor. Senare gravyr.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK