Diverse Övrigt
1296399

Spegelplatåer, två stycken, empirestil, 1900-tal.

Runda spegelplatåer med stommar av förgylld mässing. Tassfötter. Diameter ca 18-25 cm.

Smärre slitage, repor, två tassar saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V19

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
1 800
177
214
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
24 apr 21:20
1 800 SEK
24 apr 17:17
1 500 SEK
23 apr 18:47
800 SEK