1297286

Gucci

(Italien, Född 1921)
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.
Gucci, väska.

Gucci, väska

Monogrammönstrad canvas. Detaljer i skinn samt gulmetall och trä. Textilfodrad, ett fack med dragkedja.
Märkt "Gucci made in italy" samt numrerad. Ca 32 x 20 x 14 cm.

Ställvis slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Klubbat pris
2 000
197
238
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
10 maj 19:17
2 000 SEK
10 maj 17:35
1 800 SEK
9 maj 9:39
1 700 SEK
6 maj 9:38
1 600 SEK
5 maj 15:13
1 500 SEK