1297347

Paneler, ett par, trä samt steninläggningar, 1900-tal.

Dekor av precious things, antikviteter av steninläggningar, körsbärsblom. Mått vardera 91 x 30 cm.

Slitage. Torksprickor. Smärre kantskador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK