Möbler Stolar
1297356
Børge Mogensen
(Danmark, 1914-1972)
Børge mogensen, stolar, 9 st, "öresund", karl andersson & söner, 1900-talets andra hälft.

Børge Mogensen, stolar, 9 st, "Öresund", Karl Andersson & Söner, 1900-talets andra hälft.

Stolar med stomme av ek. Snörsitsar. Några etikettmärkta. Sitthöjd 44 cm.

Varierande utseende på lagade snörsitsar. Torrsprickor. Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H85

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
48 550
4 807
5 843
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (53 bud)
10
27 feb 18:21
48 550 SEK
27 feb 18:21
46 550 SEK
10
27 feb 18:19
44 550 SEK
27 feb 18:19
42 550 SEK
27 feb 18:18
42 000 SEK