Belysning Golvlampor
1297369

Golvlampa, Cottex Sweden, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa, cottex sweden, 1900-talets andra hälft.

Mässing, böjd form. Fem ljuspunkter. Fotplatta av marmor. Rester av etikett. Höjd ca 206 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK