Möbler Bord
1297945

Soffbord 1900-talets senare del

Soffbord 1900-talets senare del.

Skiva av glas med underrede av travertin, 130x70x37 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK