Konst Grafik
1298223

Lennart Jirlow

(Sverige, 1936-2020)
Lennart jirlow, färglitografi, 1967, signerad 225/350.

Lennart Jirlow, färglitografi, 1967, signerad 225/350.

"Bordet i ateljén". P. 52,8 x 38,3 cm.

Ej examinerad ur ram, färgerna blekta.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK