Möbler Bord
1298315

Matbord, 1960-tal

Matbord, 1960-tal.
Matbord, 1960-tal.
Matbord, 1960-tal.
Matbord, 1960-tal.
Matbord, 1960-tal.
Matbord, 1960-tal.

Teak och teakfaner. Längd 124 + 50 + 50 cm, bredd 84 cm, höjd 72 cm.

Ställvis slitage. Märken.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
Värderare (Föräldraledig)
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
4 000 SEK