Möbler Bord
1298538

Klaffbord, England, 1900-talets mitt.

Klaffbord, england, 1900-talets mitt.

Valnöt. Två klaffar, två lådor. Tassfötter. Längd 68-106, bredd 50, höjd 54 cm.

Smärre slitage. Märken.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
1 800
178
213
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
3 apr 16:40
1 800 SEK
3 apr 16:11
1 500 SEK
3 apr 13:45
1 001 SEK