Kerstin Olby, sideboard "Mini Kliq", 2000-tal.
Sideboard av ask och björk. Med nio lådor och nedvändigt med hyllplan. Längd 105, djup 35, höjd 90 cm.
Ytterst smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10