Fanerat med valnöt med flera träslag, front med tre glasade dörrar, 170x36x106 cm
Åldersrelaterat slitage. Avnött. Fläckar. Repor. Märken. Nagg. Skador (mittdörr med stor skada vid fäste). Låsen låsta, nyckel fungerar ej
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10