Waltham, Fickur, 51 mm.

Waltham, Fickur, 51 mm.

9K guld, pleksiglas, ankargång. Med förgylld mässingskedja.
Boett nr 60374, 5360374
Urverket signerat Vanguard Waltham Mass.
23 Jewels
Urverkets serienr 18137707.
Total vikt 108,1 g.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Gravyr. Slitage.

Utropspris
300 EUR